logo IleMogeWypic
Przyłącz się do akcji!
Jeśli znalazłeś na tej stronie interesujące informacje umieść na swojej stronie link lub banner do naszej strony.
Redakcja serwisu
tel.: 42 648 48 48
Dopisz się do subskrypcji
Wpisz adres e-mail:
Dopisz się
Wypisz się
Patroni akcji
Alkomaty

Dżentelmen na drodze

20 września 2009r. w Wieluniu odbyła się impreza pt. "Dżentelmen na drodze". Wspólnie z bankiem BGŻ braliśmy czynny udział w imprezie jako jeden z wielu (obok powiatowej komeny Policji w Wieluniu) współorganizatorów. Impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem i dużą frekwencją ze strony mieszkańców Wielunia i okolic.

Podczas imprezy, oprócz głównego konkursu "Dżentelmen na drodze", odbył się pokaz kierowania ruchem przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu, pokaz ratownictwa w wykonaniu Straży Pożarnej, pokaz Strong Manów, koncerty i występy artystyczne.

Akcja społeczna ilemogewypic.pl zaprezentowała symulator percepcji po spożyciu alkoholu, reflksomierz i wirtualny alkomat, można było także przebadać się jednym z wielu alkomatów jakie dostarczyliśmy. Dodatkowo dla zwycięzcy konkursu "Dżentelmen na drodze" ufundowaliśmy nowoczesny alkomat Blow In firmy Amii. Nasze stanowisko namiotowe współdzielone z bankiem BGŻ cieszyło się dużym zainteresowaniem, mamy nadzieję że poprzez zabawy i gry udało się nam choć w minimalnym stopniu zwiększyć świadomość ludzi, na temat tego, jakim zagrożeniem jest alkohol dla kierowcy.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować pani Izabeli Grzmiączka Dyrektor Oddziału Operacyjnego BGŻ S.A oraz pracownikom banku za zaproszenie, miłą atmosferę i wsparcie akcji społecznej ilemogewypic.pl.