logo IleMogeWypic
Przyłącz się do akcji!
Jeśli znalazłeś na tej stronie interesujące informacje umieść na swojej stronie link lub banner do naszej strony.
Redakcja serwisu
tel.: 42 648 48 48
Dopisz się do subskrypcji
Wpisz adres e-mail:
Dopisz się
Wypisz się
Patroni akcji
Alkomaty

Ile mogę wypić w moto.wloclawek.pl


ilemogewypic.pl ?

Byłeś w weekend na imprezie? Wypiłeś parę głębszych za zdrowie gospodarza? Czas wracać do pracy, a Ty nie jesteś pewien, czy już całkowicie wytrzeźwiałeś? Nie ryzykuj, sprawdź, czy w Twoim organizmie nadal znajduje się alkohol.

Byłeś w weekend na imprezie? Wypiłeś parę głębszych za zdrowie gospodarza? Czas wracać do pracy, a Ty nie jesteś pewien, czy już całkowicie wytrzeźwiałeś? Nie ryzykuj, sprawdź, czy w Twoim organizmie nadal znajduje się alkohol.

Wsiadając za kierownicę pojazdu trzeba mieć absolutną pewność, ze po spożytym przez nas alkoholu w organizmie nie pozostał żaden, nawet najmniejszy ślad. Nawet śladowe ilości alkoholu mogą spowodować obniżenie koncentracji u prowadzącego pojazd, wydłużyć czas jego reakcji, a co za tym idzie taki kierowca może stanowić zagrożenie dla innych uczestników ruchu.
Istnieje kilka sposobów na sprawdzenie stanu naszej trzeźwości w domowych warunkach.
Najprostszym sposobem jest skorzystanie z internetu. W sieci znajdziemy wiele stron, które oferują nam wirtualne alkomaty. Wypełniając formularz na takiej stronie dowiemy się ile promili mieliśmy po spożytym przez nas alkoholu. Dowiemy się także jak będzie się obniżała zawartość alkoholu w naszym organizmie wraz z upływem czasu i co najważniejsze kiedy będziemy zupełnie trzeźwi i będziemy mogli z czystym sumieniem zasiąść za kierownicą samochodu. Oczywiście takie strony nie dają nam stuprocentowej pewności ponieważ opierają się jedynie na algorytmach matematycznych. Jednak gdy otrzymamy podobne wyniki po wypełnieniu kilku formularzy wirtualnego alkomatu na na różnych stronach internetowych, możemy spokojnie uważać taki wynik za wiarygodny.
Jeśli nie ufamy wirtualnemu alkomatowi warto zainwestować w rzeczywisty. Ceny alkomatów wahają się od 80 do nawet 800-1000zł. Jednak za trochę ponad sto złotych kupimy alkomat, który spokojnie wystarczy nam do domowego użytku. Dzięki temu zawsze będziemy mieć pewność, że prowadzimy pojazd zupełnie trzeźwi. Co za tym idzie nie będziemy musieli obawiać się kontroli policyjnej.