logo IleMogeWypic
ileMogeWypic.pl poleca - blokada alkoholowa
Przyłącz się do akcji!
Jeśli znalazłeś na tej stronie interesujące informacje umieść na swojej stronie link lub banner do naszej strony.
Redakcja serwisu
tel.: 42 648 48 48
Dopisz się do subskrypcji
Wpisz adres e-mail:
Dopisz się
Wypisz się
Patroni akcji
Alkomaty

O nas

Ile razy zdarzyło Ci się widzieć wieczorem ludzi pijanych "w trupa"? Jak myślisz, ilu z nich rano wsiadło do samochodu lub rozpoczęło pracę? Ilu z nich to normalni, porządni ludzie? Ilu z nich było przekonanych, że rano nie było już alkoholu w ich organizmach?

A jednak był...

Częste doniesienia o dużej liczbie nietrzeźwych porannych kierowców, wypadków spowodowanych alkoholem, własne problemy z nie do końca trzeźwymi pracownikami, zasłyszane przechwałki czy nawet licytacje "kto wypił więcej", oczywisty brak świadomości, skłoniły nas do refleksji i pytania - ile można wypić? Ile mogę wypić aby wytrzeźwieć do rana? Każdy odpowiedzialny człowiek powinien zadać sobie takie pytanie, zanim odda się uciechom związanym z alkoholem.

Nie wystarczy krytykować nadmiernego spożywania alkoholu. Trzeba działać. Dlatego jako firma od ponad 10 lat działająca na rynku alkomatów, w porozumieniu z lekarzami i ekspertami stworzyliśmy zestaw aplikacji internetowych, pomagających rozwiązać problem "ile mogę wypić?". Podstawowym zadaniem tych narzędzi jest uświadamianie czasu przez jaki alkohol pozostaje w organizmie oraz skutków spożywania alkoholu. Chcemy promować odpowiedzialność i świadomość podczas picia alkoholu. Dać ludziom szansę, aby sami sprawdzili ile mogą wypić.

Wierzymy, iż wzrost świadomości związanej z alkoholem przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa na drogach i w pracy oraz pozwoli uniknąć wielu wypadków. Liczymy w tej kwestii na współpracę z organizacjami społecznymi, instytucjami państwowymi, firmami oraz przede wszystkim z ludźmi, którzy również pragną propagować odpowiedzialne picie alkoholu.

Dość już tłumaczeń, że przecież piło się wczoraj i złudnych nadziei, że po dwóch piwach można usiąść za kierownicą! Czas uświadomić ludziom, jak długo alkohol pozostaje w ich organizmach oraz jak działa i jakie stwarza zagrożenia. Pora pokazać, że w Polsce są też ludzie, którzy znają swoje limity.

Chcemy, żeby strona ilemogewypic.pl była miejscem, gdzie każdy może sprawdzić ile wolno mu wypić, a jeśli pił, sprawdzić kiedy wytrzeźwieje.

¦wiadomość to pierwszy krok do zmiany. Nie wszyscy znają swoje limity. Bądźmy odpowiedzialni! Promujmy świadomość!

Pijesz? Pij świadomie! Pij z umiarem!

Sprawdź się: www.IleMogeWypic.pl

Fundacja Zdrowie i Bezpieczeństwo
ul. Grabińska 23
92-780 Łódź

Redakcja serwisu:

Jan Siniarski

lodz@amii.pl
tel.: 42 648 48 48