logo IleMogeWypic
Przyłącz się do akcji!
Jeśli znalazłeś na tej stronie interesujące informacje umieść na swojej stronie link lub banner do naszej strony.
Redakcja serwisu
tel.: 42 648 48 48
Dopisz się do subskrypcji
Wpisz adres e-mail:
Dopisz się
Wypisz się
Patroni akcji
Alkomaty

"Witryna Wyróżniona" miesiąca września przez Magazyny Internetowe

Witryna WYRÓŻNIONA przez jury MagazynyInternetowe.pl w konkursie "Witryna Miesiąca"

witryna wyróżniona przez jury magazynyinternetowe.pl W dniu dzisiejszym w samo południe zakończyła się kolejna edycja naszego konkursu "Witryna Miesiąca". Użytkownicy wybrali jedną spośród kilkudziesięciu stron WWW. Swojego faworyta wytypowało również redakcyjne jury.

Przez cały miesiąc (od 10 września do dzisiaj) Internauci oddawali głosy na wybraną Witrynę. Strony, które stanęły do rywalizacji, próbowały pozyskać jak najwięcej głosów.

W tym miesiącu nie mogło zabraknąć również witryny wyróżnionej przez nasze redakcyjne jury. Tym razem postanowiliśmy wyróżnić stronę IleMogeWypic.pl (http://www.ilemogewypic.pl/). Jury redakcyjne jednomyślnie uznało, że strona stworzona została z pomysłem, a ponadto pełni rolę edukacyjną. Na stronie każdy za darmo może sprawdzić ile może wypić i po jakim czasie od spożycia alkoholu może usiąść za kierownicą samochodu.

Na stronie znaleźć można alkotesty i symulatory, które mają uświadomić kierowcom, że po spożyciu alkoholu nie powinno się prowadzić.

Jednak poza walorami edukacyjnymi, strona dostarcza również sporo rozrywki, co tylko zachęca do kolejnego powrotu na nią. Twórcom wyróżnionej witryny gratulujemy świetnego pomysłu i życzymy zapału w tworzeniu kolejnych alkosymulatorów.

Wyłoniona w tej kategorii strona, poza odznaczeniem "Witryna Wyróżniona", otrzymuje nagrodę w postaci kampanii reklamowej w portalu MagazynyInternetowe.pl.

Dziękujemy internautom i jury MagazynyInternetowe.pl za docenienie naszych starań w porpagowaniu bezpieczeństwa na drodze poprzez naszą witrynę- Twórcy IleMogeWypic.pl