logo IleMogeWypic
Przyłącz się do akcji!
Jeśli znalazłeś na tej stronie interesujące informacje umieść na swojej stronie link lub banner do naszej strony.
Redakcja serwisu
tel.: 42 648 48 48
Dopisz się do subskrypcji
Wpisz adres e-mail:
Dopisz się
Wypisz się
Patroni akcji
Alkomaty

IleMogeWypic.pl - Piknik Cargo 2008

Dzięki zorganizowanemu przez naszego partnera medialnego, portal branży TLS Spedycje.pl wzięliśmy udział w Pikniku Cargo 2008 gdzie prezentowaliśmy nasze wirtualne narzędzia.

Cieszymy się, że zarówno nasze przesłanie jak i narzędzia zamieszczone na portalu przyjęte zostały z dużym entuzjazmem uczestników

W konkursie, który był organizowany podczas pikniku uczestnicy mogli wygrać wysokiej klasy alkomat Blow In Excellent, który wręczyliśmy zwyciezcy konkursu. Alkomat ufundował sklep internetowy Alkomaty.info, który jest również naszym partnerem.

Dodatkowo dzięki alkomaty.info uczestnicy pikniku mogli przetestować się na wielu róznych modelach alkomatów i porównywać wyniki z naszym Wirtualnym alkomatem.

Dziękujemy organizatorom portalowi Spedycje.pl za zaproszenie oraz możliwość zaprezentowania akcji przed większą publicznością oraz sklepowi alkomaty.info za ufundowanie nagrody konkursowej. Dziękujemy również uczestnikom pikniku za wspólną zabawę i pomysły na rozbudowę akcji - Redakcja IleMogeWypic.pl